Call Center Primus
Proste stanowiska w kilku szerokościach służące
do zabudowy biur wielkopowierzchniowych 

Call Center Primus Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
 • Zestaw Call Center PC-4/80 czterostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-4/100 czterostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-4/120 czterostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-4/140 czterostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-6/80 sześciostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-6/100 sześciostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-6/120 sześciostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-6/140 sześciostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-8/80 ośmiostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-8/100 ośmiostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-8/120 ośmiostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Zestaw Call Center PC-8/140 ośmiostanowiskowy ze ściankami działowymi należy do systemu biurowego Primus. Stanowiska mają zastosowanie w centrach i centralach telefonicznych. Zaletą zestawu jest możliwość rozbudowania o kolejne stanowiska. Całość wykonana z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Moduł do rozbudowy Call Center PC-2/80 dwustanowiskowy przeznaczony do rozbudowania centrów telefonicznych. Połączony ze ściankami działowymi tworzy szereg stanowisk pracowniczych. Stanowiska są uzupełnieniem systemu biurowego Primus. Blaty jak i ścianki wykonane z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Moduł do rozbudowy Call Center PC-2/100 dwustanowiskowy przeznaczony do rozbudowania centrów telefonicznych. Połączony ze ściankami działowymi tworzy szereg stanowisk pracowniczych. Stanowiska są uzupełnieniem systemu biurowego Primus. Blaty jak i ścianki wykonane z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Moduł do rozbudowy Call Center PC-2/120 dwustanowiskowy przeznaczony do rozbudowania centrów telefonicznych. Połączony ze ściankami działowymi tworzy szereg stanowisk pracowniczych. Stanowiska są uzupełnieniem systemu biurowego Primus. Blaty jak i ścianki wykonane z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Moduł do rozbudowy Call Center PC-2/140 dwustanowiskowy przeznaczony do rozbudowania centrów telefonicznych. Połączony ze ściankami działowymi tworzy szereg stanowisk pracowniczych. Stanowiska są uzupełnieniem systemu biurowego Primus. Blaty jak i ścianki wykonane z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Przegroda, ścianka działowa Call Center Primus PC-1 przeznaczony do rozbudowania centrów telefonicznych. Połączona ze stanowiskami modułowymi PC tworzy szereg stanowisk pracowniczych. Stanowiska są uzupełnieniem systemu biurowego Primus. Ścianki wykonane z płyty melaminowej w wielu kolorach. 

 • Kontener mobilny Pk-80 na kółkach o wymiarach 430x450x560 mm, jest częścią systemu modułowego Call Center Primus. Kontener szafkowy zamykany zamkiem.  Blat wykonany z płyty melaminowej o grubości 25, a korpus 18 mm. Budową został dostosowany do wysokości blatów zestawów Call Center. 

 • Kontener mobilny Pk-81 na kółkach o wymiarach 430x450x560 mm, jest częścią systemu modułowego Call Center Primus. Kontener szufladowy zamykany zamkiem centralnym.  Blat wykonany z płyty melaminowej o grubości 25, a korpus 18 mm. Budową został dostosowany do wysokości blatów zestawów Call Center. 

 • Kontener mobilny Pk-82 na kółkach o wymiarach 430x450x560 mm, jest częścią systemu modułowego Call Center Primus. Kontener szufladowy zamykany zamkiem centralnym.  Blat wykonany z płyty melaminowej o grubości 25, a korpus 18 mm. Budową został dostosowany do wysokości blatów zestawów Call Center. 

 • Kontener mobilny PK-86 na kółkach o wymiarach 430x450x560 mm, jest częścią systemu modułowego Call Center Primus. Kontener z szafką i szufladą zamykany zamkami patentowymi.  Blat wykonany z płyty melaminowej o grubości 25, a korpus 18 mm. Budową został dostosowany do wysokości blatów zestawów Call Center. 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów